“Endüstriyel temizlik sektörüne yapılacak en büyük yatırım eğitimdir”

Sektörde sürdürülebilir başarıyı elde edebilmenin eğitimden geçtiğine inanmaktayız. Dünya genelinde yaşanan süreç, yeniliklerin tüm sektör kurallarını değiştirebilmesi, sirkülasyonun hızlı olması ve ülkemizin global alanda önemli bir iş merkezine dönüşmesi gibi birçok parametre, bu alandaki eğitimleri zorunlu kılmaktadır. Çünkü şartların bu kadar zorlaştığı ve dengelerin çabuk değişip rekabet üstünlüğü yarattığı mevcut düzende nitelikli bir ekibe ihtiyacınız vardır. Yeni kuralların geçerli olduğu modern çağda faaliyet gösterdiğiniz her alanda ve işinizin her aşamasında eğitimli ekibin varlığı sizi bir adım öne geçirecektir. Biz bu bilinç ekseninde hareket ederek 2014 yılında Viking Profesyonel çatısı altında kurduğumuz Viking Akademi ile ilk eğitimlerimize başladık. Akademimizde 6 yıldır mutfak hijyeninden zemin bakımına, tekstil hijyeninden bina bakımına tüm gruplarda uygulamalı ve teorik olarak eğitimler veriyoruz.

Birçok profesyonel hizmet sağlayan sektörün hijyen konusunda yeterince bilinçte olmadığını bu pandemi sürecinde de gördük. Detaylı bilgi gerektiren özel ürünlerin ve ekipmanların kullanımlarının üründen ürüne değişiklik göstermesi sebebiyle de, yaptığımız her yeni bayilik anlaşması sonrasında bayilerimizin satış ve teknik ekiplerini Viking Akademi’ ye davet ederek ürünlerimizle ilgili her türlü bilgiyi derinlemesine kendilerine aktarıyoruz.

Bu kapsamda; üründe ve üretim süreçlerinde yapılacak yenilikler, ürünlerin kalite ve standartlarının geliştirilmesi, verimliliğin arttırılması, üretim maliyetlerinin düşürülmesi, teknolojinin üretim süreçlerindeki kullanımının uluslararası bir seviyeye taşınması tüm Ar-Ge ekibimizin öncelikli amaçlarındandır. Yetkin kadromuzla oluşturacağımız yeni çalışmalar, özellikle işbirlikleriyle yapacağımız Avrupa birliği projelerimiz sayesinde ulusal ve uluslararası alanlarda makale, sunum ve patentlerle hem endüstriyel hem de akademik olarak varlık göstermeye devam edeceğiz.

Ayrıca Viking Akademi uygulama merkezimizde, Ar-Ge merkezimiz tarafından geliştirilen formülasyonlarımız uygulamalı olarak test edilerek, ürünlerimizin son kullanıcıya ulaşmadan performans değerlendirmesi yapılır. Kapsamlı uygulama merkezimiz sayesinde mutfak hijyeni, çamaşır hijyeni, zemin hijyeni, genel/temizlik ve kişisel bakım, gıda hijyeni konusunda detaylı performans testleri gerçekleştirilir. Bu sayede teorik ve pratik bilgiler sürekli test edilip gözlemlenerek, son kullanıcı için en kaliteli ürün geliştirilir.

KATALOG

Ürün kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Detaylı bilgiler için ürün kataloğumuzu indiriniz.